Ako si spríjemniť posedenie na terase.

31. marca 2022

Čelíte nepohodliu spôsobenému vetrom, nepríjemným slnečným žiarením, alebo vás dokonca na vlastnom pozemku neustále sleduje zvedavý sused? Ponúkame vám riešenie, ktoré efektívne odstráni tieto nepríjemnosti, bez ohľadu na to, či ide o zvedavé pohľady susedov alebo nepriaznivé počasie.

V minulosti sme sa stretli s podobnými výzvami a vždy sme našli vhodné riešenie. Napríklad, v prípade pána, ktorý býva vedľa otvoreného poľa, z ktorého mu počas celého roka prúdi nepríjemný vietor, sa ukázala ako ideálna voľba screenová roleta. Táto roleta je špeciálne navrhnutá pre situácie, ktoré vyžadujú ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

Navyše, ak máte obavy, že montáž niečoho takého na zateplenú fasádu môže byť problémom, môžeme vás ubezpečiť, že to pre nás nie je žiadna prekážka. Naše montážne práce sú plne prispôsobené aj pre domy so zateplením do hrúbky 20cm, čo predstavuje štandardné technické riešenie pre takéto prípady.

Nezanechajte tieto problémy bez riešenia. S našou pomocou môžete opäť vychutnávať pokoj a súkromie vo vašom domove a na vašom pozemku, bez ohľadu na to, čo vás predtým trápilo.

Ovládanie diaľkovým ovládačom je samozrejmosť, bohužiaľ takéto technické riešenie zipp screenovej rolety nejde spraviť v manuálnom prevedení. Dôvod je jednoduchý, ak má takáto roleta vydržať silný nápor vetra, je potrebné aby mala svoju váhu a tým pádom spodná záťažová lišta je plná ťažkého železa, aby vydržala aj to najhoršie počasie.

Ak chcete cenovú ponuku na takúto screenovú roletu, neváhajte nás kontaktovať.

1. Čo sú to screenové rolety?

Screenové rolety sú moderné vonkajšie rolety, ktoré poskytujú efektívnu ochranu pred vetrom, slnečným žiarením a zvedavými pohľadmi. Sú ideálnym riešením pre zvýšenie súkromia a komfortu na vašej terase, v altánku alebo záhradnom domčeku.

2. Prečo by som si mal zvoliť práve screenové rolety?

Screenové rolety sú multifunkčné, poskytujú ochranu pred nepriaznivým počasím, regulujú teplotu a chránia pred UV žiarením, zatiaľ čo zároveň zachovávajú váš výhľad na okolie. Sú taktiež esteticky príťažlivé a prispievajú k celkovému vzhľadu vašej nehnuteľnosti.

3. Je možné nainštalovať screenové rolety na zateplenú fasádu?

Áno, naša montáž je plne prispôsobená aj pre domy so zateplením až do hrúbky 20cm. Používame špeciálne techniky montáže, ktoré zabezpečujú, že vaša fasáda zostane nepoškodená a izolácia efektívna.

>>> Späť na úvod BLOGu Screenové rolety SK

Prečítajte si tiež

Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkónOchrana pred slnkom pre terasu, ideláne riešenie pre vašu terasu či balkón.
Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkón
Screenové rolety na terasuTransformujte svoju terasu do oázy pohodlia a luxusu s našimi multifunkčnými screenovými roletami
Screenové rolety pre terasu od našej spoločnosti sú však oveľa viac ako len o zatienení pred slnkom. Multifunkčné výhody screenových roliet Ich prínos sa výrazne prekonáva obzor tohto jednoduchého významu. Predstavujú totiž element, ktorý dokáže vytvoriť komfortný priestor pre vaše relaxačné chvíle, nezávisle na ročnom období. Avšak, aké sú konkrétne výhody našich screenových roliet? Preskúmajme […]
Screenové rolety na terasu cenníkAko rolety na terasu môžu zlepšiť váš záhradný priestor na relax
Je príjemné mať k dispozícii záhradný priestor, kde si môžeme oddýchnuť a relaxovať. No ako zabezpečiť, aby bol náš záhradný priestor ešte príjemnejší a viac komfortný? Mnoho ľudí si zakúpi dom či byt a na nej terasu a následne ju dokončia závesmi alebo roletami, aby im poskytovali potrebnú ochranu pred slnkom a inými nepriaznivými vplyvmi […]
1 2 3 9
Screenové rolety SK licenčný partner pre SR.

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

Sme nad mieru spokojní. Technik odviedol profesionálnu robotu
Ivan Horák
Ivan Horák
7. Apríl, 2023
super vyber a rolety su kvalitne. odporucam
Lukáš Skrezin
Lukáš Skrezin
7. Apríl, 2023
super odporucam a prajem vela spokojnych zakaznikov
Dávid Bederka
Dávid Bederka
7. Apríl, 2023
robili nam rolety do noveho domu a super odvedena robota chalani. odporucam a dakujem vam aj s priatelkou
Boris Poštolka
Boris Poštolka
7. Apríl, 2023
Screenove rolety od Vás bola najlepšia možná voľba. Skvelé! S našou rodinou sa nevieme dočkať leta a užívania si terasy v plnom prúde
Adam Kolár
Adam Kolár
7. Apríl, 2023
super robota odporucam
Stano Horváth
Stano Horváth
7. Apríl, 2023
som nadmieru spokojny. prajem vam este vela spokojnych zakaznikov
Tóno Katona
Tóno Katona
7. Apríl, 2023
Každý kto váha koho si vybrať pri výbere tak- Screenove rolety Senec sú bezkonkurenčne najlepší. Robili mi celý dom a vrelo odporúčam
Jozef Sučan
Jozef Sučan
7. Apríl, 2023
Nemám čo vytknúť. Odporúčam :)
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Najlepšie screenové rolety aké som si mohla vybrať. Super výber a rolety na mieru. Držím Vám palce
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Screenové rolety, to je vonkajšie tienenie na každé počasie.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
realizujeme v Bratislavskom a Trnavskom kraji, ostatné kraje len po dohode, aby to malo význam pre vás a takisto pre nás.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram