Montáž screenovej rolety 3 poschodie Bratislava

12. februára 2022

Tak ako vždy dorazil ku nám dopytový formulár na nacenenie screenovej rolety: 

Dopytový formulár: Mám záujem o screenové rolety na loggiu. Celková dĺžka je 4080mm. Takže asi 2 ks 2040 x 1800. Preferujem manuálne ovládanie. 

Tento dopyt pristál u mňa tak som sa tomu hneď začal venovať. V prvom rade pri takomto dopyte je potrebné zvážiť, aký je dôvod použitia screenovej rolety, aké sú tam technické možnosti kotvenia, prípadne aké sú tam poveternostné podmienky priamo na mieste.

Moja odpoveď na tento dopyt bola nasledovná: 

Dobrý deň prajem, neviem či máte záujem o screenové rolety aj s vodiacimi nohami so ZIPP systémom odolným voči vetru, ak áno, tie musia byť určite na elektriku, ak vám postačujú len obyčajné rolety, viď príloha niečo jednoduchšie, tak tie idú spraviť zase len manuálne, ale tie sa nedajú vyrobiť na mieru, ale majú presnú šírku 198cm takže je otázka ako si to viete u vás predstaviť a čo od toho očakávate.

s pozdravom

Radovan Vitek

Manuálna screenová roleta bez vodiacich nôh

Na druhý deň som si našiel v emaily nasledovnú odpoveď:

Pán Vitek,

 ďakujem za reakciu. Nakoľko v mojom bydlisku často fúka, radšej by som zvolila rolety v nejakých vodiacich lištách. A keď to musí byť elektricky ovládané, tak v poriadku.

Môžem Vás poprosiť o rámcovú ponuku?

ďakujem vopred.

 S úctou

 Renata N......va

Premyslel som si teda aké máme technické možnosti a nemal som nad čím rozmýšľať, čiže som na túto požiadavku odpovedal nasledovným emailom:

Dobrý deň prajem, screen ide spraviť aj z jedného kusu, alebo z dvoch, čiže vám naceňujem obidve varianty, elektrické ovládanie na diaľkový ovládač, niečo podobné ako  na foto v prílohe. Cena je kompletne vrátane montáže okrem dopravy, keďže neviem odkiaľ ste:

Screen 200x180 – cena 850€ks

Screen 400x180 – cena 1350€

s pozdravom

Radovan Vitek

Takéto technické riešenie screenovej rolety je možné použiť aj v otmto konkrétnom pripade

Odpoveď prišla opäť obratom:

Pán Vitek, ďakujem za ponuku. 

Posielam foto. Dĺžka od stĺpa po stĺp je 4080mm. Nebolo by vhodné použiť na upevnenie bočných vodiacich líšt tie stĺpy?

Alebo sa detaily utrasú pri vašom zameraní?

S úctou

Renata N......va

Takto vyzeral balkón u zákazníčky na základe tejto foto sme zasielali cenovú ponuku na screenové rolety

Čiže moja odpoveď na otázky bola nasledovná:

Dobrý deň prajem, to sú železné stĺpy? Musíme trochu premysliet ako to tam prišróbovať aké je to hrubé železo v tom stĺpe, ale inak áno, idealne je to nahodiť z jedného kusu ako vid foto v  prílohe.

s pozdravom

Radovan Vitek

Po tomto ubezpečení, že to tam budeme vedieť nejako uchytiť sa zákazníčka rovno rozhodla pre screenovú roletu na balkón v elektrike s diaľkovým ovládaním, odpoveď nenechala na seba dlho čakať:

O.k. Aký je ďalší postup?

Následná odpoveď bola nasledovná:

Dobrý deň prajem, ak súhlasíte s cenovou ponukou, stačí ak odpíšete na email že súhlasíte s cenovou ponukou, uvediete tam vašu adresu telefonický kontakt, následne vás skontaktujeme a dohodneme si termín presného zamerania.

s pozdravom

Radovan Vitek

Aký je postup po zameraní?

Po dohodnutí zamerania vypadli ešte nejaké drobné otázky, nakoľko sa zákazníčka rozhodla pre jednu veľkú screen roletu, problém som videl hneď jeden veľký a to vynesenie na 3 poschodie, keďže screenová roleta mala nakoniec po zameraní šírku 418cm a v bytovom dome bolo úzke schodisko a nešlo po ňom vyniesť takúto veľkú screenovú roletu. Len pre predstavu, váha takejto rolety je cca 100kg…

Nakoniec som všetko po zameraní premyslel, pôvodná cenová ponuka 1390€ sa zvýšila o 50€ z dôvodu potreby o jedného človeka na mieste kvôli manipulácii navyše s tak veľkou roletou + vyzdvihnutie lanami na 3 poschodie nie je žiadna sranda, navyše v tomto bytovom dome v Bratislavskom Lamači sú terasové balkóny, čiže si pani domáca musela vybaviť u susedov prístup na balkón, aby sme sa dostali na ich terasu a po nej sme vedeli tento screen vytiahnuť až na požadované tretie poschodie. 

Pri zaslaní kompletnej cenovej ponuky dostala od nás pani domáca odkaz na uhradenie 50% zálohy online na náš zálohový systém, kde je možné pohodlne uhradiť požadovanú zálohu priamo z platobnou kartou, prípadne prevodom, ak je nejaký technický problém s kartou, prípadne ak niekto nie je zvyknutý platiť elektronicky platobným systémom, môže tak urobiť bankovým prevodom.

Samotná montáž screenovej rolety

Akonáhle platba dorazila na účet, spustil sa proces výroby screenu. Samotná výroba trvala v tomto mimosezónnom období približne 4 týždne. Po výrobe technici kontaktovali pani domácu, bol trochu technický problém dohodnúť susedov, aby nás pustili cez pracovnú dobu na svoj balkón, ale nakoniec všetko dobre dopadlo, odsúhlasili sme si termín montáže a samotná montáž netrvala ani tak dlho, takže za 2-3 hodinky od príchodu sa pani domáca mohla tešiť zo svojej elektrickej screenovej rolety. Osadenie na železné stojky bolo bezproblémové, výhodou bola samozrejme obhliadka a zvolenie správneho kotviaceho materiálu.Elektrina bola vytiahnutá zo zásuvky na balkóne a privedená bola v elektrickej lište priamo k screenovej rolete.

Takáto kvalitná  tieniaca technika sa stáva už aj v našich končinách veľmi žiadaným produktom. Výhodou screenových roliet je ich trvácnosť, najlepší pomer odolnosti voči vetru a vysoká odolnosť voči teplu a škodlivému UV žiareniu.

Samotný výsledok si môžete pozrieť tu:

Som rád, že máme takých šikovných meračov, výrobných majstrov, spoľahlivých a šikovných montérov. Každý vo firme sa podieľa rovnakým dielom na kvalitne odvedenej práci, za čo som na nich patrične hrdý.

Vitek Radovan - konateľ

TIP OD NÁS: pozrite si náš ďalší zaujímavý príbeh jednej terasy, uzavretie drevenej pergoly a naše technické riešenie.

>>> Späť na úvod BLOGu Screenové rolety SK

Prečítajte si tiež

Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkónOchrana pred slnkom pre terasu, ideláne riešenie pre vašu terasu či balkón.
Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkón
Screenové rolety na terasuTransformujte svoju terasu do oázy pohodlia a luxusu s našimi multifunkčnými screenovými roletami
Screenové rolety pre terasu od našej spoločnosti sú však oveľa viac ako len o zatienení pred slnkom. Multifunkčné výhody screenových roliet Ich prínos sa výrazne prekonáva obzor tohto jednoduchého významu. Predstavujú totiž element, ktorý dokáže vytvoriť komfortný priestor pre vaše relaxačné chvíle, nezávisle na ročnom období. Avšak, aké sú konkrétne výhody našich screenových roliet? Preskúmajme […]
Screenové rolety na terasu cenníkAko rolety na terasu môžu zlepšiť váš záhradný priestor na relax
Je príjemné mať k dispozícii záhradný priestor, kde si môžeme oddýchnuť a relaxovať. No ako zabezpečiť, aby bol náš záhradný priestor ešte príjemnejší a viac komfortný? Mnoho ľudí si zakúpi dom či byt a na nej terasu a následne ju dokončia závesmi alebo roletami, aby im poskytovali potrebnú ochranu pred slnkom a inými nepriaznivými vplyvmi […]
1 2 3 9
Screenové rolety SK licenčný partner pre SR.

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

Sme nad mieru spokojní. Technik odviedol profesionálnu robotu
Ivan Horák
Ivan Horák
7. Apríl, 2023
super vyber a rolety su kvalitne. odporucam
Lukáš Skrezin
Lukáš Skrezin
7. Apríl, 2023
super odporucam a prajem vela spokojnych zakaznikov
Dávid Bederka
Dávid Bederka
7. Apríl, 2023
robili nam rolety do noveho domu a super odvedena robota chalani. odporucam a dakujem vam aj s priatelkou
Boris Poštolka
Boris Poštolka
7. Apríl, 2023
Screenove rolety od Vás bola najlepšia možná voľba. Skvelé! S našou rodinou sa nevieme dočkať leta a užívania si terasy v plnom prúde
Adam Kolár
Adam Kolár
7. Apríl, 2023
super robota odporucam
Stano Horváth
Stano Horváth
7. Apríl, 2023
som nadmieru spokojny. prajem vam este vela spokojnych zakaznikov
Tóno Katona
Tóno Katona
7. Apríl, 2023
Každý kto váha koho si vybrať pri výbere tak- Screenove rolety Senec sú bezkonkurenčne najlepší. Robili mi celý dom a vrelo odporúčam
Jozef Sučan
Jozef Sučan
7. Apríl, 2023
Nemám čo vytknúť. Odporúčam :)
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Najlepšie screenové rolety aké som si mohla vybrať. Super výber a rolety na mieru. Držím Vám palce
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Screenové rolety, to je vonkajšie tienenie na každé počasie.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
realizujeme v Bratislavskom a Trnavskom kraji, ostatné kraje len po dohode, aby to malo význam pre vás a takisto pre nás.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram