Zip screenové rolety na terasu Chorvátsky Grob

17. apríla 2021

Rolety na terasu - referencia z našich montáží

Keď som šiel na zameranie k zákazníkovi zip screenovej rolety na terasu, nevedel som čo mám čakať. Ihneď po príchode som ale trochu zapochyboval, či to tam naši montéri dostanú.

Objavila sa predo mnou veľká terasa, celková plocha 5x3 metre. Fúha, povedal som si a už som si predstavoval ako sa chalani nadrapujú s takýmto veľkým screenom.

rolety na terasu

Totižto nie je to sranda vôbec vyrobiť takúto veľkú plochu. Len pre predstavu, screen sa šponuje ťažkou spodnou záťažovou lištou, ktorá je vyplnená železom tak, aby screen zachytával aj ten najväčší vetrisko.

Tak výrobu sme nejako zvládli a prišiel deň D a aby toho nebolo málo, zistili sme že naše najväčšie firemné auto muselo ísť mimo Slovenska po tovar, takže chalanom nezostávalo nič iné, ako zobrať auto menšie aj s prívesným vozíkom.

screenové rolety a trápenie s prepravou

Našťastie sú chalani dostatočne skúsení, aby zvládli aj takéto nepredvídateľné situácie a screen na terasu dopravili úplne bez najmenších problémov.

Po menšej príprave či už elektriny alebo kotvenia bol zip systém na terasu čoskoro na svojom mieste a už túto terasu chráni a zdobí jedno kvalitné screenové tienenie.

zipp screen roleta Bratislava
screenové rolety na terasu
screenová roleta a jej montáž

Verím že bude táto vonkajšia roleta vedená zipp systémom pre vysokú odolnosť voči poveternostným problémom slúžiť rovnako ako všetky naše namontované screeny.

ROLETA ZIP: Ešte pár technických informácii, veľkosť boxu 12cm, elektrické ovládanie na diaľkový ovládač, technický polyester s 3% priehľadnosťou, TOP Holandská kvalita od nášho dodávateľa Luxaflex.nl.

TIP: ak vás zaujíma cena screenových roliet, pozrie si náš cenník na našom blogu.

Ešte taký malý detail, takéto komplikované riešenie si vyžaduje naozaj dlhoročné skúsenosti a ak to myslíte s vonkajším tienením naozaj vážne, určite oslovte spoľahlivú firmu s dlhoročnými skusenosťami s tieniacou technikou, predídete tým zbytočným komplikáciám a nedorozumeniam.

Investícia do screenu nie je určite jednoročná záležitosť a žiadny stres a zbytočne vyhodené peniaze za nekvalitné riešenie vám za to určite nestoja.

>>> Späť na úvod BLOGu Screenové rolety SK

Prečítajte si tiež

Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkónOchrana pred slnkom pre terasu, ideláne riešenie pre vašu terasu či balkón.
Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkón
Screenové rolety na terasuTransformujte svoju terasu do oázy pohodlia a luxusu s našimi multifunkčnými screenovými roletami
Screenové rolety pre terasu od našej spoločnosti sú však oveľa viac ako len o zatienení pred slnkom. Multifunkčné výhody screenových roliet Ich prínos sa výrazne prekonáva obzor tohto jednoduchého významu. Predstavujú totiž element, ktorý dokáže vytvoriť komfortný priestor pre vaše relaxačné chvíle, nezávisle na ročnom období. Avšak, aké sú konkrétne výhody našich screenových roliet? Preskúmajme […]
Screenové rolety na terasu cenníkAko rolety na terasu môžu zlepšiť váš záhradný priestor na relax
Je príjemné mať k dispozícii záhradný priestor, kde si môžeme oddýchnuť a relaxovať. No ako zabezpečiť, aby bol náš záhradný priestor ešte príjemnejší a viac komfortný? Mnoho ľudí si zakúpi dom či byt a na nej terasu a následne ju dokončia závesmi alebo roletami, aby im poskytovali potrebnú ochranu pred slnkom a inými nepriaznivými vplyvmi […]
1 2 3 9
Screenové rolety SK licenčný partner pre SR.

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár
Sme nad mieru spokojní. Technik odviedol profesionálnu robotu
Ivan Horák
Ivan Horák
7. Apríl, 2023
super vyber a rolety su kvalitne. odporucam
Lukáš Skrezin
Lukáš Skrezin
7. Apríl, 2023
super odporucam a prajem vela spokojnych zakaznikov
Dávid Bederka
Dávid Bederka
7. Apríl, 2023
robili nam rolety do noveho domu a super odvedena robota chalani. odporucam a dakujem vam aj s priatelkou
Boris Poštolka
Boris Poštolka
7. Apríl, 2023
Screenove rolety od Vás bola najlepšia možná voľba. Skvelé! S našou rodinou sa nevieme dočkať leta a užívania si terasy v plnom prúde
Adam Kolár
Adam Kolár
7. Apríl, 2023
super robota odporucam
Stano Horváth
Stano Horváth
7. Apríl, 2023
som nadmieru spokojny. prajem vam este vela spokojnych zakaznikov
Tóno Katona
Tóno Katona
7. Apríl, 2023
Každý kto váha koho si vybrať pri výbere tak- Screenove rolety Senec sú bezkonkurenčne najlepší. Robili mi celý dom a vrelo odporúčam
Jozef Sučan
Jozef Sučan
7. Apríl, 2023
Nemám čo vytknúť. Odporúčam :)
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Najlepšie screenové rolety aké som si mohla vybrať. Super výber a rolety na mieru. Držím Vám palce
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Screenové rolety, to je vonkajšie tienenie na každé počasie.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
realizujeme v Bratislavskom a Trnavskom kraji, ostatné kraje len po dohode, aby to malo význam pre vás a takisto pre nás.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram