DOPYT screenová roleta

23. februára 2022

V dnešnom videu sa pozrieme na dopyt screenovej rolety, pristál nám v pošte takýto e-mail:

Dobrý deň, prosím vás o cenovú ponuku na posuvnú screenovú roletu s 3% screenom na jednu stranu našej terasy viď foto s rozmermi v prílohe.

DOPYT screenová roleta, cena a technické riešenie

V cenovej ponuke prosím vás uveďte cenu vrátane montáže a dopravy, možný termín dodania, či je niečo potrebné predtým pripraviť a pošlite mi aj spôsob kotvenia resp. montáže rolety.

prepis videa:

Dobrý deň prajem. V dnešnej časti sa pozrieme na cenovú ponuku screenovej rolety. Dostali sme dopyt od zákazníka s priloženou fotografiou. V popise je- v cenovej ponuke prosím vás uveďte cenu vrátane montáže a dopravy, možný termín dodania, či je niečo potrebné pre tím pripraviť a pošlite mi aj spôsob otvorenia resp. montáže rolety.

Takže prejdeme si vlastne všetky otázky. Podľa foto je zjavné že tie stĺpy sú klasicky betónové a je na tom omietka, ak by tam bol polystyrén, tak cenu vrátane kotvenia určite neviem vyrátať, lebo neviem aké je tam potrebné použiť hmoždinky.

Montáž screenovej rolety je možné riešiť v takomto prípade dvomi spôsobmi. Jedným z nich je montáž na otvor. To znamená, v podstate pred tie stĺpy. Čiže z tejto prednej strany by šla tá screenová roleta nahodiť.

Na ďalšom obrázku je to tiež vidno. Tu je celý stĺp, prekryla sa vlastne nejaká časť toho stĺpu. Tu pokračuje ďalšia roleta, preto vlastne je tu dvojnohá na tejto strane, tu je jednonohá. Tak isto je to vidno tu ako to znamená osadiť na otvor. Je tu nejakých 10 centimetrov z každej strany pridané a nahodený ten screen takýmto spôsobom na otvor.

Druhou možnosťou je osadiť screenovú roletu do otvoru. Tu je potrebné počítať ale ešte s nejakou predprípravou. Tak ako to je vidno tu, nie vždy je ten otvor presný. Skoro vždy je tam nejaký ten centimeter rozdiel, prípadne je tá stena krivá.

Takže nedá sa zamerať screenová roleta presne do otvoru aby to pasovalo na tú stenu. V takomto prípade sa použije pomocný profil. Toto je vlastne tá istá terasa z vnútornej strany. Pomocný profil je nahodený v prvom rade na jednej strane, to znamená na tej stene. Tak isto aj druhá strana. Takže je tu nejaký profil na ktorý ide nahodiť tá screenová roleta. 

Možný termín dodania? Treba počítať že výroba screenovej rolety trvá nejakých 4-5 týždňov, v lete sa doba výroby predlžuje až na nejakých 7-8 týždňov.

Je niečo potrebné predtým pripraviť? Ak si pripravíte elektriku tak by to bolo celkom fajn. A ak nie tak samozrejme chalani ju vedia pripraviť. Elektriku je potrebné vždy dotiahnuť buď na jednu alebo na druhú stranu, niekde na základe zamerania sa vlastne naznačí presne kde vychádza elektrika a kde sa napojí na tú vašu elektrinu.

V tomto konkrétnom prípade keď sa na to pozerám, neviem či vôbec je tu niekde nablízku elektrika. Takže ak by bola niekde tu zásuvka, tak dá sa to vytiahnuť buď nejakou lištou popri celom prístrešku. Takže tá elektrika je celkom potrebná, ale vždy sa dá vytiahnuť buď v nejakej lište alebo prevŕtať.

Aký je spôsob kotvenia? Myslím si že to som zodpovedal. Kotviť je potrebné buď z tejto prednej strany alebo tu do boku. Všetko závisí od toho z čoho je táto stavba realizovaná a či sú tu nejaké tehly, betón a je to len omietnuté, prípadne je tam lepidlo, sieť alebo sú to vyslovene za polystyrénované nejaké tehly.

V tom prípade potrebujeme vedieť aký je tam polystyrén. Podľa toho sa zvolí správny spôsob kotvenia resp. vyberú sa také kotviace prvky aby to samozrejme plnilo svoj účel a vydržalo to tam.

Screenové rolety cena tohto riešenia

Aká je cena vrátane montáže a dopravy? No bohužiaľ ked neuvediete odkiaľ ste, tak dopravu vám určite vyrátať neviem. Cena za screen na otvor, tu vychádzam z rozmeru že treba popridávať jednu stranu druhú stranu a strop. Takže cenová ponuka na rozmer 310x245 vychádza vrátane montáže na 1265 eur s DPH. 

A ak by išla roleta do otvoru, v takom prípade je potrebné vlastne prirátať ešte profily pomocné na jednu a na druhú stranu. Ten rozmer je menší, takže v takomto prípade, pri rozmeroch 290x233 plus pomocné profily vrátane montáže vychádza screenová roleta do nejakých 1350 eur s DPH. 

Verím že som zodpovedal všetky otázky. Ak nie, nech sa páči neváhajte nás kontaktovať. Ďakujem pekne za pozornosť.

>>> Späť na úvod BLOGu Screenové rolety SK

Prečítajte si tiež

Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkónOchrana pred slnkom pre terasu, ideláne riešenie pre vašu terasu či balkón.
Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkón
Screenové rolety na terasuTransformujte svoju terasu do oázy pohodlia a luxusu s našimi multifunkčnými screenovými roletami
Screenové rolety pre terasu od našej spoločnosti sú však oveľa viac ako len o zatienení pred slnkom. Multifunkčné výhody screenových roliet Ich prínos sa výrazne prekonáva obzor tohto jednoduchého významu. Predstavujú totiž element, ktorý dokáže vytvoriť komfortný priestor pre vaše relaxačné chvíle, nezávisle na ročnom období. Avšak, aké sú konkrétne výhody našich screenových roliet? Preskúmajme […]
Screenové rolety na terasu cenníkAko rolety na terasu môžu zlepšiť váš záhradný priestor na relax
Je príjemné mať k dispozícii záhradný priestor, kde si môžeme oddýchnuť a relaxovať. No ako zabezpečiť, aby bol náš záhradný priestor ešte príjemnejší a viac komfortný? Mnoho ľudí si zakúpi dom či byt a na nej terasu a následne ju dokončia závesmi alebo roletami, aby im poskytovali potrebnú ochranu pred slnkom a inými nepriaznivými vplyvmi […]
1 2 3 9
Screenové rolety SK licenčný partner pre SR.

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

Sme nad mieru spokojní. Technik odviedol profesionálnu robotu
Ivan Horák
Ivan Horák
7. Apríl, 2023
super vyber a rolety su kvalitne. odporucam
Lukáš Skrezin
Lukáš Skrezin
7. Apríl, 2023
super odporucam a prajem vela spokojnych zakaznikov
Dávid Bederka
Dávid Bederka
7. Apríl, 2023
robili nam rolety do noveho domu a super odvedena robota chalani. odporucam a dakujem vam aj s priatelkou
Boris Poštolka
Boris Poštolka
7. Apríl, 2023
Screenove rolety od Vás bola najlepšia možná voľba. Skvelé! S našou rodinou sa nevieme dočkať leta a užívania si terasy v plnom prúde
Adam Kolár
Adam Kolár
7. Apríl, 2023
super robota odporucam
Stano Horváth
Stano Horváth
7. Apríl, 2023
som nadmieru spokojny. prajem vam este vela spokojnych zakaznikov
Tóno Katona
Tóno Katona
7. Apríl, 2023
Každý kto váha koho si vybrať pri výbere tak- Screenove rolety Senec sú bezkonkurenčne najlepší. Robili mi celý dom a vrelo odporúčam
Jozef Sučan
Jozef Sučan
7. Apríl, 2023
Nemám čo vytknúť. Odporúčam :)
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Najlepšie screenové rolety aké som si mohla vybrať. Super výber a rolety na mieru. Držím Vám palce
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Screenové rolety, to je vonkajšie tienenie na každé počasie.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
realizujeme v Bratislavskom a Trnavskom kraji, ostatné kraje len po dohode, aby to malo význam pre vás a takisto pre nás.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram