Zažite komfort a súkromie na vašej terase: Ako screenové rolety zlepšujú váš vonkajší životný priestor

18. marca 2023

Terasy a balkóny sú často miestom, kde sa stretávame s priateľmi, rodinou a relaxujeme. Aby sme urobili tieto priestory ešte atraktívnejšie a pohodlnejšie, môžeme využiť niekoľko tipov a trikov. V tomto článku sa pozrieme na to, ako screenové rolety prispievajú k lepšiemu vonkajšiemu životnému priestoru, zlepšujú komfort a súkromie, a to všetko s ohľadom na energetickú účinnosť.

Screenová roleta - Ochrana pred vetrom a nepriaznivým počasím
  1. Ochrana pred slnkom a UV žiarením

Screenové rolety poskytujú účinnú ochranu pred slnkom a škodlivým UV žiarením. Dokážu odfiltrovať až 97% slnečnej energie, čím vytvárajú príjemné a chladnejšie prostredie na terase alebo balkóne. Týmto spôsobom zabezpečujú komfort a zdravie pre vás a vašich hostí počas horúcich letných dní.

  1. Ochrana pred vetrom a nepriaznivým počasím

Screenové rolety sú navrhnuté tak, aby odolávali vetru a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Vďaka svojmu unikátnemu systému uchytenia sú odolné voči vetru a chránia váš vonkajší priestor pred nepríjemným chladným vzduchom. Týmto spôsobom môžete využívať terasu alebo balkón aj počas skorej jari alebo neskorej jesene.

  1. Energetická účinnosť a zníženie nákladov

Screenové rolety prispievajú k znižovaniu nákladov na chladenie, pretože znižujú teplotu vo vašom vonkajšom priestore až o 9-12 stupňov. Tým pádom môžete ušetriť na nákladoch spojených s klimatizáciou a zároveň zlepšiť energetickú účinnosť vášho domova.

  1. Zvýšené súkromie a kontakt s okolím

Screenové rolety ako elegantné riešenie pre terasy a balkóny

Jednou z hlavných výhod screenových rolet je ich priehľadnosť. Aj keď sú zatiahnuté, si udržiavate kontakt s okolitým prostredím, zatiaľ čo screeny poskytujú dostatočné súkromie. Vo dne sú rolety priehľadné zvnútra von, čo vám umožňuje vychutnať si výhľad na okolie, zatiaľ čo sú odolné voči pohľadom zo zahrady alebo susedov. Večer pri zapnutom svetle do interiéru nie je vidno, maximálne obrysy postáv.

  1. Estetický vzhľad a jednoduchá inštalácia

Screenové rolety sú dostupné v rôznych farbách a materiáloch, čo vám umožňuje vybrať si tie, ktoré najlepšie ladia s vaším exteriérom a osobitým štýlom. Okrem toho je inštalácia screenových rolet pomerne jednoduchá a nevyžaduje si žadne veľké stavebné úpravy.

  1. Prispôsobiteľnosť a možnosti prispôsobenia

Screenové rolety sú prispôsobiteľné pre širokú škálu veľkostí a tvarov terás alebo balkónov. S maximálnymi rozmermi 700 cm na šírku a výšku a maximálnou plochou 15 m² sú ideálne pre väčšinu vonkajších priestorov. Systém zips zabezpečuje dokonalé uchytenie, napnutie a vedenie screenovej látky po celej výške vodiacej nohy, čo zaručuje dlhodobú funkčnosť a odolnosť.

  1. Jednoduchá údržba a odporúčaná kontrola

Údržba screenových rolet je veľmi jednoduchá. Stačí pravidelne čistiť látku jemným kartáčom, handrou, vysávačom alebo opláchnutím vodou. Pred a po sezóne sa odporúča vykonať kontrolaq a údržba screenových roliet vrátane kontroly správneho navíjania a odvíjania, koncových polôh a stavu boxu látky.

Záver

Screenové rolety sú ideálnym riešením pre vytvorenie atraktívneho a komfortného vonkajšieho priestoru na terase alebo balkóne. Ochránia vás pred slnkom, vetrom a zároveň zabezpečia súkromie a energetickú účinnosť. S množstvom možností prispôsobenia a jednoduchou inštaláciou sú screenové rolety vynikajúcou investíciou do vášho vonkajšieho životného priestoru.

>>> Späť na úvod BLOGu Screenové rolety SK

Prečítajte si tiež

Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkónOchrana pred slnkom pre terasu, ideláne riešenie pre vašu terasu či balkón.
Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkón
Screenové rolety na terasuTransformujte svoju terasu do oázy pohodlia a luxusu s našimi multifunkčnými screenovými roletami
Screenové rolety pre terasu od našej spoločnosti sú však oveľa viac ako len o zatienení pred slnkom. Multifunkčné výhody screenových roliet Ich prínos sa výrazne prekonáva obzor tohto jednoduchého významu. Predstavujú totiž element, ktorý dokáže vytvoriť komfortný priestor pre vaše relaxačné chvíle, nezávisle na ročnom období. Avšak, aké sú konkrétne výhody našich screenových roliet? Preskúmajme […]
Screenové rolety na terasu cenníkAko rolety na terasu môžu zlepšiť váš záhradný priestor na relax
Je príjemné mať k dispozícii záhradný priestor, kde si môžeme oddýchnuť a relaxovať. No ako zabezpečiť, aby bol náš záhradný priestor ešte príjemnejší a viac komfortný? Mnoho ľudí si zakúpi dom či byt a na nej terasu a následne ju dokončia závesmi alebo roletami, aby im poskytovali potrebnú ochranu pred slnkom a inými nepriaznivými vplyvmi […]
1 2 3 9
Screenové rolety SK licenčný partner pre SR.

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

Sme nad mieru spokojní. Technik odviedol profesionálnu robotu
Ivan Horák
Ivan Horák
7. Apríl, 2023
super vyber a rolety su kvalitne. odporucam
Lukáš Skrezin
Lukáš Skrezin
7. Apríl, 2023
super odporucam a prajem vela spokojnych zakaznikov
Dávid Bederka
Dávid Bederka
7. Apríl, 2023
robili nam rolety do noveho domu a super odvedena robota chalani. odporucam a dakujem vam aj s priatelkou
Boris Poštolka
Boris Poštolka
7. Apríl, 2023
Screenove rolety od Vás bola najlepšia možná voľba. Skvelé! S našou rodinou sa nevieme dočkať leta a užívania si terasy v plnom prúde
Adam Kolár
Adam Kolár
7. Apríl, 2023
super robota odporucam
Stano Horváth
Stano Horváth
7. Apríl, 2023
som nadmieru spokojny. prajem vam este vela spokojnych zakaznikov
Tóno Katona
Tóno Katona
7. Apríl, 2023
Každý kto váha koho si vybrať pri výbere tak- Screenove rolety Senec sú bezkonkurenčne najlepší. Robili mi celý dom a vrelo odporúčam
Jozef Sučan
Jozef Sučan
7. Apríl, 2023
Nemám čo vytknúť. Odporúčam :)
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Najlepšie screenové rolety aké som si mohla vybrať. Super výber a rolety na mieru. Držím Vám palce
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Screenové rolety, to je vonkajšie tienenie na každé počasie.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
realizujeme v Bratislavskom a Trnavskom kraji, ostatné kraje len po dohode, aby to malo význam pre vás a takisto pre nás.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram