ZIPSCREEN a PERGOLA

6. januára 2021

Posedenie s priateľmi či grilovanie mimo sezóny nebolo nikdy komfortnejšie...

Ak plánujete na víkend oslavu alebo grilovačku s priateľmi, určite to poznáte že vás v prvom rade zaujíma, či vám vyjde vhodné počasie.

Zákon schválnosti hovorí jasnou rečou, celý týždeň krásne počasie a na víkend sa má ochladiť a v horšom prípade dokonca má pršať...

  • Je až neuveriteľné, s akou presnosťou tieto zákony fungujú, ale ani takéto nepríjemnosti vás už nemusia odradiť od vašich plánov.

Kvalitná pergola spolu s vhodne zvolenou ochranou proti nepriaznivému počasiu vám zabezpečí nezabudnuteľné zážitky aj v tedy, kedy, ak vám počasie nepraje.

Kombinácia kvalitnej pergoly a zipscreen, a vaša terasa dostane nový rozmer.

Zipscreen rolety ale neslúžia len proti nepriaznivému počasiu. Kvalitné nanovlákno zložené zo špecifických materiálov. Odolávajúh rovnako dobre škodlivému UV žiareniu počas letných horúcich dní, silnému vetru, dažďu alebo mrazom. Screen vám zabezpečí tú správnu klímu na vašej terase.

Ku pergole je možné si zaobstarať kvalitné príslušenstvo a pre komfortné posedenie na jar a v zime sa vám určite hodí aj kvalitný ohrievač. Tieto praktické „hračky“ v dnešnej dobe predstavujú zvýšený stupeň komfortu a ochrany. Ocenia ich hlavne všetci tí, ktorí považujú pergolu za svoju druhú obývačku.

Ten neopísateľný pocit slobody a zároveň toľko žiadaného súkromia si môžete jednoducho užiť do sýtosti kedykoľvek budete chcieť.

Zipscreen či screenová roleta, je jedno ako si ju budete volať, dôležité je ako sa budete po zatiahnutí cítiť...

Kvalitné technické riešenie pergoly a zip screenu je potrebné si dobre naplánovať, preto si všetky technické detaily prejdite s odborníkmi, aby ste dostali to, čo od nej očakávate.

Pergola a cena, to je väčšinou prvá otázka, nad čím sa zamýšľať. Kvalitné riešenie nestojí málo a takisto aj kvalitné screenové rolety a cena nie je úplne najlacnejšie riešenie, ale po dlhoročných skúsenostiach s týmto produktom som nenašiel nikoho, kto by nedostal to, čo od toho očakáva. Samozrejme je na predajcovi, aby zistil tie vaše očakávania a aby vám navrhol to správne riešenie. Práve preto zvážte akej spoľahlivej firme a komu sa zveríte do rúk a komu budete dôverovať, že vám dodá to, po čom túžite.

TIP pre Vás

Víkendové wellness pobyty pre 2 osoby

Máme pre výs tip na wellness pobyt vo dvojici, ak by vám už bolo doma trochu dlho, ale ako sa hovorí: "všade dobre, doma najlepšie". 🙂 Naše tipy na víkend si môžete pozrieť tu.

>>> Späť na úvod BLOGu Screenové rolety SK

Prečítajte si tiež

Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkónOchrana pred slnkom pre terasu, ideláne riešenie pre vašu terasu či balkón.
Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkón
Screenové rolety na terasuTransformujte svoju terasu do oázy pohodlia a luxusu s našimi multifunkčnými screenovými roletami
Screenové rolety pre terasu od našej spoločnosti sú však oveľa viac ako len o zatienení pred slnkom. Multifunkčné výhody screenových roliet Ich prínos sa výrazne prekonáva obzor tohto jednoduchého významu. Predstavujú totiž element, ktorý dokáže vytvoriť komfortný priestor pre vaše relaxačné chvíle, nezávisle na ročnom období. Avšak, aké sú konkrétne výhody našich screenových roliet? Preskúmajme […]
Screenové rolety na terasu cenníkAko rolety na terasu môžu zlepšiť váš záhradný priestor na relax
Je príjemné mať k dispozícii záhradný priestor, kde si môžeme oddýchnuť a relaxovať. No ako zabezpečiť, aby bol náš záhradný priestor ešte príjemnejší a viac komfortný? Mnoho ľudí si zakúpi dom či byt a na nej terasu a následne ju dokončia závesmi alebo roletami, aby im poskytovali potrebnú ochranu pred slnkom a inými nepriaznivými vplyvmi […]
1 2 3 9
Screenové rolety SK licenčný partner pre SR.

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

Sme nad mieru spokojní. Technik odviedol profesionálnu robotu
Ivan Horák
Ivan Horák
7. Apríl, 2023
super vyber a rolety su kvalitne. odporucam
Lukáš Skrezin
Lukáš Skrezin
7. Apríl, 2023
super odporucam a prajem vela spokojnych zakaznikov
Dávid Bederka
Dávid Bederka
7. Apríl, 2023
robili nam rolety do noveho domu a super odvedena robota chalani. odporucam a dakujem vam aj s priatelkou
Boris Poštolka
Boris Poštolka
7. Apríl, 2023
Screenove rolety od Vás bola najlepšia možná voľba. Skvelé! S našou rodinou sa nevieme dočkať leta a užívania si terasy v plnom prúde
Adam Kolár
Adam Kolár
7. Apríl, 2023
super robota odporucam
Stano Horváth
Stano Horváth
7. Apríl, 2023
som nadmieru spokojny. prajem vam este vela spokojnych zakaznikov
Tóno Katona
Tóno Katona
7. Apríl, 2023
Každý kto váha koho si vybrať pri výbere tak- Screenove rolety Senec sú bezkonkurenčne najlepší. Robili mi celý dom a vrelo odporúčam
Jozef Sučan
Jozef Sučan
7. Apríl, 2023
Nemám čo vytknúť. Odporúčam :)
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Najlepšie screenové rolety aké som si mohla vybrať. Super výber a rolety na mieru. Držím Vám palce
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Screenové rolety, to je vonkajšie tienenie na každé počasie.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
realizujeme v Bratislavskom a Trnavskom kraji, ostatné kraje len po dohode, aby to malo význam pre vás a takisto pre nás.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram