Screen rolety skúsenosti

10. apríla 2021

Ako sme sa dostali k výrobe a montáží screenových roliet a aké sú naše skúsenosti s týmto typom tienenia.

Ako každá menšia či väčšia firma sme začali v prvom rade s klasickým vonkajším tienením, čiže naša hlavná činnosť odzrkadľovala dopyt na Slovenskom trhu po klasických plastových roletách. Takéto rolety sú síce pomerne lacným riešením, ale našou snahou nebolo predať zákazníkovi niečo, na čom sme im nevedeli ani poriadne garantovať záruku na dodaný produkt.

A čo na to konkurenčné tieniace prvky?

Z nášho pohľadu plastové rolety sú tým najhorším možným riešením. Prečo, posúďte sami:

  • Platové vodiace nohy
  • Plechový vrchný box, ktorý začína hneď po montáži hrdzavieť
  • Plastová oska, čiže hriadeľ
  • Bočnice boxu plastové, uchytáva sa o plechový uholník

Plastové rolety nie je rozumné ani vyrobiť v nejakej väčšej šírke, nakoľko tieto komponenty sú ani neni určené na zatienenia väčších okien nedajbože dverí.

V prípade ak ale máte stále pocit, že potrebujete práve vonkajšie rolety, určite zvážte inštaláciu vonkajších hliníkových roliet.

Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie sú veľmi estetickým prvkom každého objektu, rodinného domu, bytového domu, alebo kancelárskych priestorov, o tom niet pochýb, ale ako každé riešenie má aj nejaké tie nevýhody.

Jednou z ich veľkých nevýhod je slabá odolnosť voči vetru. Je fajn, že sa dá dodať elektrické riešenie vonkajších žalúzii aj s veterným čidlom, ale načo vám bude také riešenie ak žijete v prostredí, kde je skôr výnimka ak nefúka...

Nemusíme chodiť ďaleko, v Bratislave nájdeme niekoľko takých miest či už na výškových budovách (Tri III veže, Panorama, Twin City Tower, Technopol, Centrál, Sky Park, Retro, Vienna Gate, Landererova, Jarabinky, Universo, Manhattan, Obytný dom Glória) alebo sú to konkrétne časti Bratislavy ako napríklad Koliba, Záhorská Bystrica, Petržalka.

Screenové rolety

O screenové rolety sme sa začali zaujímať po našej návšteve na najväčšej výstave v Činskom Shanghaji, boli sme nimi doslova očarený, hlavne z technického a konštrukčného hľadiska. Práte tu sme zbierali skúsenosti so screenovými roletami.

Tieto špeciálne rolety znášajú najlepšie poveternostné podmienky zo všetkých dostupných produktov či už sú to hliníkové rolety, alebo vonkajšie žalúzie.

Ich najpodstatnejším dôvodom na kúpu je určite vysoká ochrana pred UV žiarením, výborná odolnosť proti vetru až do rýchlosti 130km/h a ďalším benefitom je určite aj neznižovanie výhľadu z vašich okien.

Existuje veľa možností a riešení ako toto špecifické tienenie využiť, jednou z nich je aj použitie screenovej rolety na pergolu, balkón alebo len tak do záhrady a záhradných riešení.

Screen je vedený v zip vodiacich nohách a práve preto sa mu hovorí aj zip screen, lebo na látke má navarený takzvaný ZIPs ktorý zabezpečujte samotnú odolnosť proti vetru.

Screen rolety skúsenosti, montáž Petržalka

Screenové rolety skúsenosti

Je na každom z nás, aby sám zvoli ten správny typ tienenia s ohľadom na technické požiadavky, cenový rozpočet a samotnú funkcionalitu konečného riešenia.

Screen rolety skúsenosti, montáž Bratislava
Povedali by ste že táto fotka vznikla v jednom Bratislavskom byte?

Screenové rolety cenník

Pripravili sme si pre vás aj orientačné ceny screenových roliet, samotný cenník nájdete rovno v tomto článku venovanom cenám screenových roliet.

Screen rolety skúsenosti, montáž Bratislava

Viac podrobných informácii o screenoch a ich vlastnostiach si nájdete priamo na našej hlavnej stránke www.screenoverolety.sk

>>> Späť na úvod BLOGu Screenové rolety SK

Prečítajte si tiež

Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkónOchrana pred slnkom pre terasu, ideláne riešenie pre vašu terasu či balkón.
Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkón
Screenové rolety na terasuTransformujte svoju terasu do oázy pohodlia a luxusu s našimi multifunkčnými screenovými roletami
Screenové rolety pre terasu od našej spoločnosti sú však oveľa viac ako len o zatienení pred slnkom. Multifunkčné výhody screenových roliet Ich prínos sa výrazne prekonáva obzor tohto jednoduchého významu. Predstavujú totiž element, ktorý dokáže vytvoriť komfortný priestor pre vaše relaxačné chvíle, nezávisle na ročnom období. Avšak, aké sú konkrétne výhody našich screenových roliet? Preskúmajme […]
Screenové rolety na terasu cenníkAko rolety na terasu môžu zlepšiť váš záhradný priestor na relax
Je príjemné mať k dispozícii záhradný priestor, kde si môžeme oddýchnuť a relaxovať. No ako zabezpečiť, aby bol náš záhradný priestor ešte príjemnejší a viac komfortný? Mnoho ľudí si zakúpi dom či byt a na nej terasu a následne ju dokončia závesmi alebo roletami, aby im poskytovali potrebnú ochranu pred slnkom a inými nepriaznivými vplyvmi […]
1 2 3 9
Screenové rolety SK licenčný partner pre SR.

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

Sme nad mieru spokojní. Technik odviedol profesionálnu robotu
Ivan Horák
Ivan Horák
7. Apríl, 2023
super vyber a rolety su kvalitne. odporucam
Lukáš Skrezin
Lukáš Skrezin
7. Apríl, 2023
super odporucam a prajem vela spokojnych zakaznikov
Dávid Bederka
Dávid Bederka
7. Apríl, 2023
robili nam rolety do noveho domu a super odvedena robota chalani. odporucam a dakujem vam aj s priatelkou
Boris Poštolka
Boris Poštolka
7. Apríl, 2023
Screenove rolety od Vás bola najlepšia možná voľba. Skvelé! S našou rodinou sa nevieme dočkať leta a užívania si terasy v plnom prúde
Adam Kolár
Adam Kolár
7. Apríl, 2023
super robota odporucam
Stano Horváth
Stano Horváth
7. Apríl, 2023
som nadmieru spokojny. prajem vam este vela spokojnych zakaznikov
Tóno Katona
Tóno Katona
7. Apríl, 2023
Každý kto váha koho si vybrať pri výbere tak- Screenove rolety Senec sú bezkonkurenčne najlepší. Robili mi celý dom a vrelo odporúčam
Jozef Sučan
Jozef Sučan
7. Apríl, 2023
Nemám čo vytknúť. Odporúčam :)
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Najlepšie screenové rolety aké som si mohla vybrať. Super výber a rolety na mieru. Držím Vám palce
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Screenové rolety, to je vonkajšie tienenie na každé počasie.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
realizujeme v Bratislavskom a Trnavskom kraji, ostatné kraje len po dohode, aby to malo význam pre vás a takisto pre nás.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram