Uzavretie terasy screenovou roletou Bratislava

28. decembra 2022

Screenové rolety sú určené pre rôzne oblastí tienenia,  v okolí Bratislavy sa nám osvedčili montáže hlavne v panelákových bytoch.  

Keď som prišiel pred panelák na Bratislavských Kramároch netušil som,  že ma výťah zavezie až na siedme poschodie.

Balkón kde by mala ísť montovať screen roleta

Po obhliadke to nevyzeralo tak hrozne,  bál som sa len o vynosenie screenu nakoľko šírka balkónu bola viac ako 4 metre a takáto screenová roleta v šírke viac ako 3 metre má už sama o sebe veľkú váhu.

Ďalším problémom v paneláku so šírkou viac ako tri metre je väčšinou samotný výťah prípadne schodisko.  Nie je úplne jednoduché  dostať takúto roletu  na vyvýšené poschodie v paneláku.

 Naši chlapci sú však zruční a majú v tom už rokmi overenú prax. Po zameraní o upresnení cenovej ponuky bola táto screenová roleta zadaná do výroby, samotná výroba trvala približne 4 týždne mimo letnej sezóny.

Screenová roleta sa dodáva v elektrickom prevedení nakoľko váha samotného závažia je veľmi vysoká,  ovládanie manuálne neprichádza do úvahy.

Po výrobe  kolegyňa dohodla montáž u zákazníka, chlapci prišli, obhliadli si uvedenú bytovku zvážili že najjednoduchšia možnosť bude vyloženie screenovej rolety lanami priamo na balkón z vonkajšej strany. 

Snažíme sa aby vždy mali montéri všetky  potrebné náradia so sebou, takže aj v tomto prípade mali so sebou dostatočne dlhé laná na vyloženie screenovej rolety.

Táto “operácia” trvala asi najdlhšie z celej montáži. Po vyložení screenu na balkón samotná montáž bola zrealizovaná zhruba do hodinky.

Montáž screenovej rolety prebehla úspešne

Po úspešnej montáži bola roleta odskúšaná a prevzatá zákzníkom, veríme že doteraz plní svoju funkciu presne pre účel pre ktorých bola objednaná a namontovaná.

Veľkou výhodou takéhoto uzavretia balkónu, nesporne využitie ďalšieho priestoru či už v zimnom období pre sklad a počas letnej sezóny je možné využívať príjemné posedenie na takomto balkóne s úžasným výhľadom.

Využitie balkónu počas celého roku s našou screenovou roletou

Pevne veríme že aj zákazník je spokojný s našou prácou a s našou s dodanou screenovou roletou.  Veríme že áno, nakoľko sme realizovali v tomto byte aj montáž vonkajších žalúzií Z90 bez predprípravy.  Tieto vonkajšie žalúzie Z90 bolo oveľa  náročnejšie montovať nakoľko na oknách nebola žiadna predpríprava dokonca okná, respektíve celá bytovka bola dodatočne zateplená tak ako väčšina panelákových bytov v Bratislave.

V prípade ak máte podobný balkón alebo terasu neváhajte nás kontaktovať radi vám vyriešime podobný problém otvorených balkónov.

>>> Späť na úvod BLOGu Screenové rolety SK

Prečítajte si tiež

Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkónOchrana pred slnkom pre terasu, ideláne riešenie pre vašu terasu či balkón.
Ochrana pred slnkom pre terasu: Ideálne riešenie pre vašu terasu či balkón
Screenové rolety na terasuTransformujte svoju terasu do oázy pohodlia a luxusu s našimi multifunkčnými screenovými roletami
Screenové rolety pre terasu od našej spoločnosti sú však oveľa viac ako len o zatienení pred slnkom. Multifunkčné výhody screenových roliet Ich prínos sa výrazne prekonáva obzor tohto jednoduchého významu. Predstavujú totiž element, ktorý dokáže vytvoriť komfortný priestor pre vaše relaxačné chvíle, nezávisle na ročnom období. Avšak, aké sú konkrétne výhody našich screenových roliet? Preskúmajme […]
Screenové rolety na terasu cenníkAko rolety na terasu môžu zlepšiť váš záhradný priestor na relax
Je príjemné mať k dispozícii záhradný priestor, kde si môžeme oddýchnuť a relaxovať. No ako zabezpečiť, aby bol náš záhradný priestor ešte príjemnejší a viac komfortný? Mnoho ľudí si zakúpi dom či byt a na nej terasu a následne ju dokončia závesmi alebo roletami, aby im poskytovali potrebnú ochranu pred slnkom a inými nepriaznivými vplyvmi […]
1 2 3 8
Screenové rolety SK licenčný partner pre SR.

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

Sme nad mieru spokojní. Technik odviedol profesionálnu robotu
Ivan Horák
Ivan Horák
7. Apríl, 2023
super vyber a rolety su kvalitne. odporucam
Lukáš Skrezin
Lukáš Skrezin
7. Apríl, 2023
super odporucam a prajem vela spokojnych zakaznikov
Dávid Bederka
Dávid Bederka
7. Apríl, 2023
robili nam rolety do noveho domu a super odvedena robota chalani. odporucam a dakujem vam aj s priatelkou
Boris Poštolka
Boris Poštolka
7. Apríl, 2023
Screenove rolety od Vás bola najlepšia možná voľba. Skvelé! S našou rodinou sa nevieme dočkať leta a užívania si terasy v plnom prúde
Adam Kolár
Adam Kolár
7. Apríl, 2023
super robota odporucam
Stano Horváth
Stano Horváth
7. Apríl, 2023
som nadmieru spokojny. prajem vam este vela spokojnych zakaznikov
Tóno Katona
Tóno Katona
7. Apríl, 2023
Každý kto váha koho si vybrať pri výbere tak- Screenove rolety Senec sú bezkonkurenčne najlepší. Robili mi celý dom a vrelo odporúčam
Jozef Sučan
Jozef Sučan
7. Apríl, 2023
Nemám čo vytknúť. Odporúčam :)
Veronika Šuranová
Veronika Šuranová
7. Apríl, 2023
Najlepšie screenové rolety aké som si mohla vybrať. Super výber a rolety na mieru. Držím Vám palce
Lucia Čákovská
Lucia Čákovská
7. Apríl, 2023
Screenové rolety, to je vonkajšie tienenie na každé počasie.
© Copyright 2023 - Bez hmyzu SK s.r.o.
realizujeme v Bratislavskom a Trnavskom kraji, ostatné kraje len po dohode, aby to malo význam pre vás a takisto pre nás.
envelopephone-handsetmap-marker

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram